reklama

reklamareklamareklamareklamareklamareklama


reklama

reklamareklamareklamareklamareklamareklama


Podmínky použití

1. Příspěvky, soukromé inzeráty a hodnocení mohou vkládat a na inzeráty mohou odpovídat pouze přihlášení uživatelé. Po přihlášení se zobrazí příslušné tlačítko pro přidání příspěvku nebo odpověď na inzerát.

2. Uživatel vyjadřuje své názory v diskuzích slušně a s respektem. Urážlivé příspěvky budou moderátorem diskuze smazány. Moderátor má dále právo smazat také všechny jiné příspěvky, které nejsou v souladu s charakterem webu nebo které považuje za jinak nevhodné (např. obsah nevhodný pro mladistvé) nebo narušující provoz webu.

3. Soukromá inzerce (Hledám partnera/partnerku, Prodám) a propagace akcí v Kalendáři akcí je na webu zdarma. Komerční inzerce viz Podmínky komerční inzerce.

4. Sekce Kalendář akcí je určena k bezplatné propagaci akcí, které jsou určeny pro tanečníky a příznivce ČSTS: tanečních soutěží, soustředění, seminářů, vzdělávacích akcí, galavečerů apod.

5. Sekce Blog je vyhrazena pro veřejná sdělení, jako aktuality o dění v ČSTS, ankety, zprávy od pořadatelů soutěží, články, výukové materiály nebo např. veřejná poděkování.

6. Sekce Videa je určena k sdílení hypertextových odkazů na videa z jiných webů. Odkaz by měl tematicky souviset se zaměřením Dancefóra a měl by být zařazen do vhodných kategorií. Provozovatel webu si vyhrazuje právo změnit kategorie, do nichž je odkaz zařazen. Pouze odkazy na portál youtube.com se zobrazí ve formě vloženého přehrávače (v aplikaci Dancefórum ve formě rozkliknutelného náhledu), odkazy na jiné weby budou mít podobu textového odkazu.

7. Uživatel nesmí sdílet na webu obsah, k němuž nemá práva na užití (netýká se hypertextových odkazů na jiné weby) nebo jehož zveřejněním by porušil platné zákony a předpisy.

8. Odesláním registračního formuláře vyjadřuje uživatel svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, konkrétně uživatelského jména, hesla, e-mailové adresy a případně profilového obrázku, zvoleného později.

9. Při porušení těchto podmínek bude uživateli zasláno upozornění e-mailem. Za opakované porušení může být uživateli bez jakékoli náhrady zrušen účet. V případě pokusu o manipulaci s výsledky hlasování může být účet zrušen okamžitě.