reklamareklamareklamareklamareklamareklama


reklamareklamareklamareklamareklamareklama


reklama

reklama

NovinkyPočítadlo taktů26.08.2020
Pokud se vám taky stává, že někdy posloucháte pěknou písničku, a nejste si jistí, jestli by měla správnou rychlost, v zápatí desktopové verze (pro počítače) a v menu mobilní verze a aplikace nyní najdete jednoduché počítadlo taktů i s přehledem soutěžních rychlostí jednotlivých tanců. Můžete začít klikat!

0    ups downs          0


Aplikace Dancefórum pro Android16.08.2020
Série letních novinek pokračuje: v obchodě Google Play teď najdete aplikaci Dancefórum pro OS Android. Jedná se o jednoduchou apku založenou na mobilní verzi webu. Je samozřejmě zdarma, k používání budete potřebovat jen připojení k internetu. Oproti ostatním verzím prohlížení nabízí trvalé přihlášení (bez automatického odhlašování), jinak samozřejmě i všechny ostatní funkce, na které jste zvyklí.

0    ups downs          0


Přehled mistrů světa11.08.2020
V sekci Videa se budou postupně objevovat odkazy na historické záznamy mistrů světa v latině a ve standardu, a to jak profesionálů, tak amatérů. Pro snazší vyhledání jsou všechna videa označena hashtagem #worldchamp.

0    ups downs          0


Videokatalog figur téměř kompletní04.08.2020
Taneční figury (podle českého katalogu) v sekci Videa jsou téměř kompletní, v každém tanci chybí už jen pár variací, které zatím nebyly k nalezení. Každé video však vždy berte pouze jako doplněk k oficiálnímu popisu podle WDSF. A neváhejte přidávat videa chybějících figur nebo lepší videa těch stávajících :-)

0    ups downs          0


Lajky30.07.2020
Byla přidána funkce lajkování. Vaše hodnocení příspěvků nebude samoúčelné, například u videí můžete vybrat řazení podle počtu lajků.

0    ups downs          0


Restart soutěžní sezóny08.06.2020
Nikdo jsme to asi už nečekali, ale restart soutěžní sezóny přichází ještě před prázdninami! Díky Honzovi Beránkovi a jeho týmu se tento víkend uskuteční další z výborně zorganizovaných soutěží v Říčanech. Hlásit se ode dneška můžete přes Kalendář soutěží na stránkách ČSTS.

0    ups downs          0


Videokatalog figur07.06.2020
V sekci Videa se postupně objeví základní figury podle českého katalogu (s českými a anglickými názvy). Zatím zde najdete téměř kompletní sambu, chachu a rumbu. Videa berte pouze jako inspiraci, popsané provedení podle WDSF se může mírně lišit.

0    ups downs          0


Nová sekce Videa21.05.2020
Do nové sekce můžete přidávat odkazy na taneční videa, která by mohla zajímat ostatní nebo ze kterých si chcete vytvořit galerii vlastních odkazů, k nimž se chcete vracet. Odkazy na YouTube se zobrazí přímo ve formě vloženého přehrávače.

0    ups downs          0


Nová sekce Kalendář akcí29.01.2020
Byla přidána nová sekce, ve které můžou organizátoři propagovat své soutěže, vzdělávací akce, soustředění, plesy atd. 5 nejbližších akcí se bude zobrazovat v kalendáři v pravém sloupci na hlavní straně.

0    ups downs          0


Podpora Internet Exploreru21.01.2020
IE není a nebude jakožto zastaralý prohlížeč s Dancefórem kompatibilní. Fanouškům prohlížečů od Microsoftu proto doporučuji přejít na Edge, kde budou mít k dispozici všechny funkce Dancefóra.

0    ups downs          0


Mobilní verze16.01.2020
Online je už i první mobilní verze webu.

0    ups downs          0


První verze online09.01.2020
Od 9. 1. 2020 je web online. Prohlížení je zatím optimalizováno pro desktopové prohlížeče, mobilní verze by snad měla brzy následovat :-)

0    ups downs          0