reklama

reklamareklamareklamareklamareklamareklama


reklama

reklama

NovinkyRestart soutěžní sezóny08.06.2020
Nikdo jsme to asi už nečekali, ale restart soutěžní sezóny přichází ještě před prázdninami! Díky Honzovi Beránkovi a jeho týmu se tento víkend uskuteční další z výborně zorganizovaných soutěží v Říčanech. Hlásit se ode dneška můžete přes Kalendář soutěží na stránkách ČSTS.


Videokatalog figur07.06.2020
V sekci Videa se postupně objeví základní figury podle českého katalogu (s českými a anglickými názvy). Zatím zde najdete téměř kompletní sambu, chachu a rumbu. Videa berte pouze jako inspiraci, popsané provedení podle WDSF se může mírně lišit.


Nová sekce Videa21.05.2020
Do nové sekce můžete přidávat odkazy na taneční videa, která by mohla zajímat ostatní nebo ze kterých si chcete vytvořit galerii vlastních odkazů, k nimž se chcete vracet. Odkazy na YouTube se zobrazí přímo ve formě vloženého přehrávače.


Nová sekce Kalendář akcí29.01.2020
Byla přidána nová sekce, ve které můžou organizátoři propagovat své soutěže, vzdělávací akce, soustředění, plesy atd. 5 nejbližších akcí se bude zobrazovat v kalendáři v pravém sloupci na hlavní straně.


Podpora Internet Exploreru21.01.2020
IE není a nebude jakožto zastaralý prohlížeč s Dancefórem kompatibilní. Fanouškům prohlížečů od Microsoftu proto doporučuji přejít na Edge, kde budou mít k dispozici všechny funkce Dancefóra.


Mobilní verze16.01.2020
Online je už i první mobilní verze webu.


První verze online09.01.2020
Od 9. 1. 2020 je web online. Prohlížení je zatím optimalizováno pro desktopové prohlížeče, mobilní verze by snad měla brzy následovat :-)