}
reklama

reklamareklamareklamareklamareklamareklama


NovinkyVýsledkový servis22.10.2021
Dnes byla spuštěna první - zatím poněkud nedokonalá - verze výsledkového servisu. V přehledu soutěží najdete u každé akce odkaz na dostupné výsledky včetně několika málo analýz. V blízké budoucnosti budou přibývat další přehledové a analytické funkce.

0    ups downs          0


Opravy v aplikaci30.09.2021
Byly vydány drobné opravy v aplikaci Dancefórum pro Android: 1. aplikace teď nabízí zoomování; 2. externí odkazy se budou otvírat ve výchozím prohlížeči. Aktualizaci můžete už teď stahovat na GooglePlay.

0    ups downs          0


Barevné rozlišení příspěvků28.09.2021
Příspěvky z různých sekcí byly nově barevně rozlišeny, aby byla hlavní strana přehlednější.

0    ups downs          0


Rezervace lekcí16.10.2020
Ano, načasování je trochu zvláštní: teď když nám zakázali všechny tréninky, byla do kluboven přidána funkce rezervace lekcí. Ale možná že je to právě nejlepší čas založit klubovnu, vyzkoušet všechny její funkce a zvážit nové možnosti komunikace v klubu. Podrobnou nápovědu najdete přímo ve své klubovně.

0    ups downs          0


Klubovny29.09.2020
Byla přidána funkce Klubovny. Do kluboven se můžou sdružovat uživatelé, kteří potřebují pravidelně komunikovat ve větší skupině. Umožňuje vkládat rozvrhy, spravovat kontakty, ale také přidávat příspěvky, odkazy a ankety, které se budou zobrazovat pouze potvrzeným členům klubovny. Další informace a přehled kluboven najdete zde.

0    ups downs          0


Počítadlo taktů26.08.2020
Pokud se vám taky stává, že někdy posloucháte pěknou písničku, a nejste si jistí, jestli by měla správnou rychlost, v zápatí desktopové verze (pro počítače) a v menu mobilní verze a aplikace nyní najdete jednoduché počítadlo taktů i s přehledem soutěžních rychlostí jednotlivých tanců. Můžete začít klikat!

0    ups downs          0


Aplikace Dancefórum pro Android16.08.2020
Série letních novinek pokračuje: v obchodě Google Play teď najdete aplikaci Dancefórum pro OS Android. Jedná se o jednoduchou apku založenou na mobilní verzi webu. Je samozřejmě zdarma, k používání budete potřebovat jen připojení k internetu. Oproti ostatním verzím prohlížení nabízí trvalé přihlášení (bez automatického odhlašování), jinak samozřejmě i všechny ostatní funkce, na které jste zvyklí.

0    ups downs          0


Přehled mistrů světa11.08.2020
V sekci Videa se budou postupně objevovat odkazy na historické záznamy mistrů světa v latině a ve standardu, a to jak profesionálů, tak amatérů. Pro snazší vyhledání jsou všechna videa označena hashtagem #worldchamp.

0    ups downs          0


Videokatalog figur téměř kompletní04.08.2020
Taneční figury (podle českého katalogu) v sekci Videa jsou téměř kompletní, v každém tanci chybí už jen pár variací, které zatím nebyly k nalezení. Každé video však vždy berte pouze jako doplněk k oficiálnímu popisu podle WDSF. A neváhejte přidávat videa chybějících figur nebo lepší videa těch stávajících :-)

0    ups downs          0


Lajky30.07.2020
Byla přidána funkce lajkování. Vaše hodnocení příspěvků nebude samoúčelné, například u videí můžete vybrat řazení podle počtu lajků.

0    ups downs          0


Restart soutěžní sezóny08.06.2020
Nikdo jsme to asi už nečekali, ale restart soutěžní sezóny přichází ještě před prázdninami! Díky Honzovi Beránkovi a jeho týmu se tento víkend uskuteční další z výborně zorganizovaných soutěží v Říčanech. Hlásit se ode dneška můžete přes Kalendář soutěží na stránkách ČSTS.

0    ups downs          0


Videokatalog figur07.06.2020
V sekci Videa se postupně objeví základní figury podle českého katalogu (s českými a anglickými názvy). Zatím zde najdete téměř kompletní sambu, chachu a rumbu. Videa berte pouze jako inspiraci, popsané provedení podle WDSF se může mírně lišit.

0    ups downs          0


Nová sekce Videa21.05.2020
Do nové sekce můžete přidávat odkazy na taneční videa, která by mohla zajímat ostatní nebo ze kterých si chcete vytvořit galerii vlastních odkazů, k nimž se chcete vracet. Odkazy na YouTube se zobrazí přímo ve formě vloženého přehrávače.

0    ups downs          0


Nová sekce Kalendář akcí29.01.2020
Byla přidána nová sekce, ve které můžou organizátoři propagovat své soutěže, vzdělávací akce, soustředění, plesy atd. 5 nejbližších akcí se bude zobrazovat v kalendáři v pravém sloupci na hlavní straně.

0    ups downs          0


Podpora Internet Exploreru21.01.2020
IE není a nebude jakožto zastaralý prohlížeč s Dancefórem kompatibilní. Fanouškům prohlížečů od Microsoftu proto doporučuji přejít na Edge, kde budou mít k dispozici všechny funkce Dancefóra.

0    ups downs          0


Mobilní verze16.01.2020
Online je už i první mobilní verze webu.

0    ups downs          0


První verze online09.01.2020
Od 9. 1. 2020 je web online. Prohlížení je zatím optimalizováno pro desktopové prohlížeče, mobilní verze by snad měla brzy následovat :-)

0    ups downs          0